Da li bi željeli da stupite u kontakt s nama?

Ispod možete naći kontakt podatke naših uposlenika raspoređeni po grupama artikala

Alen Teskeredžić
Oprema za varenje i rezanje

Telefon: +387 32 446 331

Mobitel: +387 61 432 627

Email: alen@inter-com.ba

Admir Čaušević
Alati i oprema

Telefon: +387 32 446 581

Email: admir@inter-com.ba

Adis Alekić
Maloprodaja

Telefon: +387 32 446 330

Mobitel: +387 61 750 380

Email: adis@inter-com.ba

Adnan Baručija
IT oprema, Klima uređaji

Telefon: +387 32 460 333

Mobitel: +387 62 499 847

Email: adnan.barucija@inter-com.ba

Amer Šahinović
IT oprema, elektromaterijal i rasvjeta

Telefon: +387 32 460 333

Mobitel: +387 60 3265 328

Email: amer@inter-com.ba

Edin Durmo
Higijensko-potrošni materijal

Mobitel: +387 62 986 452

Telefon: +387 32 446 580

Email: edin@inter-com.ba

Berina Mahmić
Higijensko-potrošni materijal

Mobitel: +387 32 446 580

Mobitel: +387 62 667 304

Email: berina@inter-com.ba

Damir Hasaković
Pločasti namještaj - proizvodnja

Telefon: +387 32 446 811

Mobitel: +387 62 343 058

Email: damir@inter-com.ba

Aldin Đananović
Građevinski materijal, vodo materijal, boje i lakovi

Telefon: +387 32 446 811

Mobitel: +387 62 823 729

Email: aldin@inter-com.ba

Mirza Kovač
OPREMA ZA VARENJE I REZANJE, OSTALA OPREMA

Telefon: +387 32 460 330

Email: komercijala@inter-com.ba

Danijela Rizvić
HTZ oprema

Telefon: +387 32 446 581

Email: danijela@inter-com.ba

Amel Begović
HTZ oprema

Telefon: +387 32 446 581

Email: htz@inter-com.ba

Emra Hasić
Administrator stranice

Mobitel: +387 32 460 333

Email: shop@inter-com.ba